آرایش چشم مناسب با رژ لب قرمز


میکاپ صورت یکی از روش های بسیار جذاب برای زیبا سازی صورت می باشد. که امروزه از تکنیک های بسیار حرفه ای و جذابی در آن استفاده می شود. آرایش صورت همانگونه که می تواند موجب زیبایی و جذابیت      خانم ها شود. در صورتی که نادرست و بیش از اندازه اجرا شود، می تواند چهره ای بسیار مصنوعی و خسته کننده ایجاد نماید. یکی از مهم ترین بخش های آموزش میکاپ، مربوط به آرایش چشم می باشد. به طور کلی می توان گفت 50 درصد از زیبایی آرایش، میکاپ چشم می باشد. در ادامه می خواهیم شما را با آرایش چشم با رژ قرمز، آشنا کنیم.
 

میکاپ مناسب برای رژ قرمز
میکاپ مناسب برای رژ قرمز


میکاپ عروس و تاثیر آرایش چشم بر آن
از آنجایی که هر دختری آرزو دارد که، در عروسی خود زیبا و جذاب باشد. از طرفی می خواهد که آرایش صورت او به گونه ای نباشد که، صورتش را مانند تابلوی رنگ جلوه دهد. به همین دلیل است که، آرایش عروس در تمامی آرایشگاه های معتبر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه در خیلی از میکاپ های عروس، فرد مایل است که از رژ لب قرمز استفاده نماید. تا آرایشی به سبک کلاسیک روی صورت خود داشته باشد. از طرفی جذابیت استفاده از رژ لب قرمز سالیان سال است که، برای همه روشن است. در این صورت آرایش چشم ها بسیار مهم  می شوند، زیرا باید کاملا با رژ قرمز هماهنگی داشته باشند.
 

انواع آرایش چشم مناسب با رژ لب قرمز
    استفاده از سایه های براق در کنار رژ قرمز آرایشی مناسب برای عروس ها می باشد. در این سبک آرایش، از سایه های هماهنگ با قرمز مانند سفید، طلایی، مشکی، صورتی روشن و ... به صورت براق در آرایش چشم ها استفاده می شود. پس از تکمیل سایه از خط چشم مشکی نیز برای تکمیل کردن آرایش استفاده می گردد.
نکته: در میکاپ به سبک بالا، از استفاده کردن از رژگونه های پر رنگ و براق جدا خودداری نمایید.
    در صورت استفاده از رژ لب قرمز در میکاپ ، یکی از جذاب ترین آرایش های چشم، آرایش چشم        بی رنگ می باشد. در این سبک آرایش از هیچگونه سایه و یا خط چشمی استفاده نمی شود. استفاده از مژه مصنوعی و ریمل در این آرایش کافی می باشد. این سبک آرایش برای میکاپ های روزانه بسیار مناسب می باشد.
    استفاده از هارمونی رنگ قهوه ای برای آرایش چشم ها کنار رژ قرمز بسیار مورد پسند خانوم ها می باشد. این نوع میکاپ کاملا برای مهمانی ها مناسب می باشد.
    یکی دیگر از آرایش های چشم مناسب با رژ قرمز، استفاده از سایه های نقره ای و دودی می باشد. در این سبک از میکاپ، برای آرایش چشم ها از سایه های نقره ای و یا دودی استفاده می شود. و خط چشم مشکی تکمیل کننده آن است. این سبک از آرایش برای افرادی که پوست سفیدی دارند، بسیار جذاب می باشد.
    یکی دیگر از آرایش های چشم مناسب با رژ لب قرمز، استفاده از خط چشم مشکی، بدون استفاده از سایه چشم است. این سبک از آرایش در کنار سادگی از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است. معمولا از این آرایش بیشتر به منظور آرایش روزانه استفاده می شود.

میکاپ مناسب با رژ لب قرمز


برچسب ها: مژده نیکو, آرایش چشم مناسب برای رژ قرمز, آرایش چشم, آرایشگاه عروس غرب تهران, آموزش میکاپ, میکاپ