با راز های میکاپ آشنا شویم

با راز های میکاپ آشنا شویم

به دنبال آرایشی زیبا هستید؟ اگر به دنبال آرایشگاهی می گردید که  میکاپ را به طور حرفه ای برای شما انجام دهد، به شما این مژده را می دهم که این آرایشگاه را پیدا کردید. آرایشگاه مژده نیکو بهترین آرایشگاه شهرک غرب در تهران است که به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی، با وجود متخصصین مجرب در حرفه ی میکاپ به شما این اطمینان را خواهد داد که با سپردن صورت خود به این آرایشگاه، میکاپ زیبا و جذابی را خواهید داشت. اگر به دنبال یادگیری میکاپ نیز هستید آرایشگاه مژده نیکو با استفاده از متخصصین مجرب و حرفه ای شما را با بروز ترین و حرفه ای ترین آموزش میکاپ آشنا خواهد کرد.

 امروز می خواهم شما را کمی با راز های میکاپ آشنا کنم. یکی از مهم ترین لوازم آرایشی که در آرایش صورت بسیار تاثیر گذار است، رژلب است. رژلب دارای رنگ های متنوعی است اما رنگ قرمز در میکاپ بسیار شما را جذاب خواهد کرد. بنابراین رژلب قرمز یکی از مهم ترین راز هایی است که باید در آرایش صورت از آن استفاده شود.

رژلب

توصیه هایی برای استفاده از رژلب قرمز در میکاپ

شاید شما هم این طرز فکر را از رژلب قرمز داشته باشید که اگر از رژلب قرمز استفاده کنید از طرف غریبه ها مورد آزار و اذیت قرار خواهید گرفت اما  اینگونه نیست در واقع زنانی که در طول روز از رژ لب قرمز استفاده می کنند بسیار جسور و زیبا هستند.

برخی از نتایج تحقیقات یک هفته ای متخصص تازه کار Talia Abbas برای استفاده از رژلب قرمز در زیر آمده است:

1. راه های زیادی وجود دارد تا لبی قرمز داشته باشید: رنگ قرمز دارای تنوع زیادی است، خانم ها با سلیقه های مختلف هر کدام یکی از این رنگ ها را انتخاب می کنند. برخی از خانم ها رنگ قرمز براق را انتخاب می کنند اما شاید خانم های دیگر رنگ های قرمز مات تر را انتخاب می کنند. به طور مثال خانم talia abbas در تحقیق خود یک رژ قرمز خوشرنگ، که به صورت مایع بود را انتخاب کردند.

رژلب قرمز

2. استفاده از کرم یا روغن های مخصوص لب: اگر لب های شما خشک است و در اثر این خشکی لب های شما شروع به خونریزی می کند بهتر است قبل از استفاده از رژ لب از روغن یا کرم مخصوص لب استفاده کنید و مدت زمانی به این مواد اجازه دهید تا لب های شما را چرب کنند سپس رژ را بزنید. متخصص زیبایی Carly Giglio،کرم Fresh Sugar Lip Serum Advanced Therapy را که قیمتی حدودا 36 دلار دارد را استفاده و معرفی می کند.

3. از Scrub استفاده کنید: متخصص زیبایی Giglio درباره ای لب های که دارای پوست های ضخیم هستند می گوید بهتر است که از scrub  قبل از زدن رژلب استفاده کنید. خانم talia abbas در یک هفته تحقیق خود یک بار از scrub لب استفاده کرده اند که قیمتی حدودا 20 دلار دارد.

4. از concealer استفاده کنید: متخصص زیبایی  Giglio برای کشیدن خط لب می گوید بهتر است که از یک برس مخفی کننده به نام Stila Perfectly Poreless Putty Perfector استفاده کنید که قیمتی حدود 39 دلار دارد. در ضمن شما می توانید از دستانتان هم برای کشیدن خط لب استفاده کنید.

برای استفاده از بقیه نتایج تحقیق خانم tatlia abbas  می توانید به پیج زیر مراجعه کنید.

https://www.self.com/story/i-wore-red-lipstick-every-day-for-a-week


منابع مورد استفاده :
https://www.self.com/story/i-wore-red-lipstick-every-day-for-a-week

برچسب ها: آرایش صورت, Makeup Secrets, آرایشگاه شهرک غرب, آموزش میکاپ, میکاپ