آشنایی با اکستنشن مژه
فرق اکستنشن مژه با کاشت  مژه چیست؟ در ادامه در نظر داریم اطلاعات کلی در مورد اکستنشن مژه و البته بهترین کلینیک ارائه دهنده ی این خدمات را به ما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
مژه ی برخی از افراد به نا به دلایل مختلف پر پشت نیست و به همین دلیل راهکارهای مختلفی برای پر پشت شدن مژه ها در دست است. برخی از این راهکارها، روش های خانگی می باشد که زمان بر بوده و حتی ممکن است نتیجه ی دلخواه را ندهد، در مقابل روش های خانگی می توان اکستنشن مژه را معرفی کرد. بسیاری از افراد کاشت مژه را با اکستنشن های مژه اشتباه می گیرند. اگر چه هر دو روش سبب پر پشت شدن مژه ها می شود ولی تفاوت  بسیاری بین آنها است. اکستنشن های مژه را از طریق تارهای به دست آمده از ترکیبات مصنوعی انجام می دهند. این تارها با استفاده از چسب در لا به لای مژه ها قرار داده می شود.
هر چه کیفیت متریال به کار رفته بیشتر باشد، مژه ها طبیعی تر به نظر خواهد رسید. برای اکستنشن مژه حتما به مراکز و کلینیک های معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت کار انجام شده مطمئن باشید. ما مفتخر هستیم که با ارائه ی خدمات بی نظیر در این زمینه در خدمت شما عزیزان هستیم. با توجه به کیفیت کار انجام شده اکستنشن های مژه ها طول عمر متفاوتی دارند و به طور میانگین می توان گفت دوام آنها بین ۳ تا ۴ هفته است. به کارگیری این روش در صورتی که همه ی شرایط لازم و بهداشتی رعایت شود هیچ گونه عوارض خطرناکی ندارد و با اطمینان کافی قابل اجرا است‌. زمان آن رسیده است که با داشتن مژه های پرپشت ، چهره ای زیبا داشته باشید.
 

اکستنشن مژه در مجلل ترین آرایشگاه  غرب تهران
برای بهره مندی از انواع اکستنشن مژه از جمله:
•    اکستنشن مژه والیوم
•    اکستنشن کلاسیک
•    اکستنشن مگاوالیوم
می تواند از خدمات فوق العاده ای ارائه شده توسط کارشناسان حرفه ای ما بهره مند شوید. همین اکنون با تماس با شماره 09129596272 اقدامات رزرو جلسه ی مشاوره را نهایی کنید تا با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و تخصص خانم مژده نیکو در مجلل ترین آرایشگاه غرب تهران ، سالن زیبایی پروشات شهرک غرب به مژه های زیبا دست یابید.
علاقه مندان به این زمینه همچنین می توانند از پکیج های ویژه ی آموزش اکستنشن مژه ارائه شده نیز بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با شماره های موجود با ما در تماس باشید.  زمانی که اکستنشن های مژه صورت می گیرد، این نوع از مژه های با نوع طبیعی به سختی قابل شناسایی می شوند در حالیکه استفاده و بکارگیری مژه مصنوعی معمولا زیبایی کافی ارائه نمی دهند و به راحتی قابل تشخیص است. همچنین گفتنی است که طول عمر اکستنشن به مراتب بیشتر می باشد. اگر به دنبال داشتن مژه های زیبا هستید می توانید از مزایای این روش بهره مند شوید. اکستنشن های مژه با توجه به نوع متریال به کار رفته می تواند کیفیت متفاوتی داشته باشد. به مراتب نوع طبیعی آنها هزینه ی بیشتری را درخواست می کند. برای اطلاع از قیمت اکستنشن های مژه می توانید با ما در ارتباط باشید.
 

برچسب ها: اکستنشن مژه, آرایشگاه شهرک غرب

  • 1
  • 2

تماس با ما

شعبه اصلی

شهرک غرب ، بلوار دادمان ، بین چهارراه خوردین و پاکنژاد ، برج طوبی ، طبقه اول ، سالن زیبایی پروشات

شماره تماس 09129596272 , 09102146272

Mail: info@makeuparoos.ir